Image 1

Yaşar Özçifçi kimdir ?

İstanbul Üsküdar doğumluyum.Evli ve bir çocuk babasıyım.

Lisanslı olarak motor sporlarıyla ve aynı zamanda lisanssız olarak da eskrim scuba-diving basketbol kickboks ve kış sporlarıyla ilgilenmekteyim.

İstanbul Üniversitesi Elektrik Bölümü öğrencisi olarak lisansımı tamamlamış bulunmaktayım.Askerlik görevimi ise Kastamonu Gölköy Jandarma Eğitim Taburunda yaptım.Sportif faaliyetlerimden ötürü Tugay Komutanı tarafından takdir belgesine layık görülerek 7 gün erken terhisle tamamladım.

Mezuniyet sonrası branşımın bana uygun olmadığını düşünerek 2000 yılından itibaren öğrenci olarak başladığım vücut geliştirmenin bana daha yakın olduğunu ve bu konu hakkında kendimi geliştirmem gerektiğini düşünerek 2009 yılında Vücut Geliştirme ve Fitness Bilek Güreşi Federasyonu'nun açmış olduğu Yardımcı Antrenör eğitimine katılarak başarıyla tamamladım. Bu belgeye sahip olduktan sonra iki yıl boyunca çeşitli spor merkezlerinde yardımcı antrenör olarak görev aldım.Bu arada IFBB(Internatıonal Federatıon of Body Building) federasyonunun açmış olduğu Basic of Sport Nutrition ve Functional Training Prescription Specialist sertifika programlarına katılarak başarıyla tamamladım. 2011 yılı ortalarında Vücut Geliştirme Federasyonu'nun açmış olduğu 2.Kad. Antrenörlük eğitimine katıldım ve başarıyla tamamlayarak 2.Kad. Antrenör olmaya hak kazandım.

2012 yılında hayalini kurduğum projeyi gerçekleştirerek İstanbul/Ataşehir bölgesinde kendi spor kompleksimi kurdum ve 2012 yılı Eylül ayından itibaren siz değerli üyelerimize hizmet vermekteyiz.

									YAŞAR ÖZÇİFÇİ

Bizi takip edin
  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • Foursquare